WYDARZENIA KLUBOWE

<br/ W sobotę 7 marca o godzinie 18:00 w naszym klubie odbyła się mała uroczystość na cześć naszych pań. Tradycyjnie były życzenia od męskiej części naszej społeczności, kwiaty oraz słodki poczęstunek przy "filiżance " kawy i herbaty. Oczywiście nie mogło zabraknąć drobnego upominku. Można śmiało powiedzieć, że panowie stanęli na wysokości zadania, przygotowując paniom uroczystość z okazji ich święta Atmosfera była naprawdę bardzo miła , ciepła i bardzo rodzinna.

<br/ W sobotę 20 stycznia 2020 r świętowaliśmy 32-tą rocznicę powstania Kłobuckiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Atol". Tradycyjnie już początkiem uroczystości rocznicowych była msza św odprawiona w kościele Świętego Marcina w Kłobucku w intencji Trzeźwości Rodzin. Następnie członkowie Stowarzyszenia wraz z rodzinami, przyjaciółmi i zaproszonymi gośćmi spotkali się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kłobucku, gdzie odbyła się część oficjalna. Podczas Rocznicy władze Urzędu Miasta reprezentował burmistrz Jerzy Zakrzewski. Na uroczystość przyjechali również członkowie Krajowej Rady Ruchu Abstynenckiego w Polsce, prezes Regionalnego Związku Stowarzyszeń Klubu Abstynenta województwa oraz prezes regionu częstochowskiego. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu "Nowe Życie" z Zabrza. W uroczystości wzięło udział ok 250 osób. Serdeczne podziękowania dla władz miasta, sponsorów, którzy nie tylko zaszczycają nas swoją obecnością w uroczystościach, ale również wspierają i pomagają w organizowaniu różnych przedsięwzięć. Szczególe podziękowania należą się także członkom Stowarzyszenia Klubu "Atol". To dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy przeprowadzać tak ważne dla nas uroczystości.

<br/ W sobotę 14 grudnia 2019 roku o godzinie 19:00 odbyło się spotkanie opłatkowe w naszym "Atol-u" W spotkaniu opłatkowym udział wzięli członkowie klubu z rodzinami, sympatycy oraz zaproszeni goście. Uroczystość otworzył prezes Stowarzyszenia, który z serdecznością przywitał gości, podkreślając wyjątkowy charakter spotkania, które przypadło w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie. W swoim wystąpieniu podkreślił, iż "Atol" jest jak jedna wielka rodzina, i że drzwi do niej zawsze pozostają otwarte dla wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy i mają ochotę zaangażować się w działalność naszego Stowarzyszenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego łamania się opłatkiem, serdecznych życzeń i wspólnego śpiewania kolęd, dzięki którym można było poczuć atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia.